Predaj fotografií

Ako alternatívu k blednúcim reprodukciám a tiež drahým obrazom ponúkam kvalitné, originálne a svetlostále fotografie vytlačené na vlastnej špičkovej fototlačiarni Canon. Rozmery môžu byť do šírky cca 60cm, väčšie šírky je možné riešiť vytlačením motívu na 2-3 časti alebo vytlačením v externom štúdiu. Dĺžka je prakticky ľubovoľná.
Tlač môže byť na fotopapier (lesklý, pololesklý) alebo na fotoplátno. Práve fotografie na fotoplátne sú veľmi zaujímavé tým, že sa dajú rámovať ako obrazy, majú silný efekt maľby na plátne a nie sú na nich rušivé odrazy.

Zvláštnosťou sú aj čiernobiele infrafotografie vyhotovené buď zo špeciálneho infrafilmu alebo špeciálnym digitálnym fotoaparátom upraveným na tento účel v USA. Ich podanie čiernobielej škály je úplne iné ako majú čiernobiele fotografie zhotovené z normálneho filmu alebo konvertované v počítači.

Niekoľko zaujímavých fotografií na oživenie interiéru nájdete v sekcii VÝBER VÝTVARNÝCH FOTOGRAFIÍ vo fotogalérii.

Ceny fotografií sú podľa veľkosti, druhu materiálu a motívu. Niektoré fotografie, ktoré si cením viac sú vo vyššej cenovej kategórii a naopak na niektoré je cena nižšia. Pre upresnenie požiadavky a ceny je nutný mailový alebo telefonický kontakt.

Výber z cenníku fotografií (bez rámovania): detail fotoplátna
veľkosť (cm) tlač na fotopapier tlač na fotoplátno
60x40 99 € 119 €
60x70 159 € 189 €
60x90 199 € 239 €
60x120 249 € 299 €